Tłumacze przysięgli w Polsce

Zamówienie tłumaczenia poświadczonego jest proste!

Dokumenty możesz przynieść do naszego biura, które znajduje się w samym centrum Warszawy albo przesłać ich skan e-mailem. 

Oferujemy również tłumaczenia specjalistyczne (techniczne, marketingowe i biznesowe) oraz tłumaczenia ustne. 

Skontaktuj się z nami aby omówić szczegóły.

Tłumaczenia dla biznesu

Oferujemy tłumaczenia poświadczone (przysięgłe) w językach: polski, angielski, francuski, niemiecki, włoski, hiszpański, rosyjski oraz ukraiński.  Istnieje możliwość tłumaczeń  na inne języki w zależności od zamówienia.

Gwarantujemy najbardziej konkurencyjne ceny na rynku i szybką realizację zamówienia.

Nasi klienci

Jak mogę otrzymać tłumaczenie przysięgłe w Warszawie?

Proces jest bardzo prosty:

 • Wyślij nam skan swoich dokumentów w wiadomości e-mail lub przynieś je do naszego biura w samym centrum Warszawy: ul. Żurawia 26, lok. 10 (4 piętro).

 • Wystawimy fakturę, którą możesz opłacić gotówką, poprzez PayPal lub przelewem bankowym.

 • Wyślemy ukończone i poświadczone tłumaczenie pocztą lub kurierem. Możesz je także odebrać z naszego biura w godzinach 8:00 – 20:00 w każdy dzień roboczy.

Jakie są stawki za tłumaczenia przysięgłe w Warszawie?

 • Przy zamówieniu przynajmniej 15 stron oraz terminie od 3 dni:*

  od 34 zł

  + 23% VAT za stronę**

  t.j. 42 zł brutto

 • Przy zamówieniu przynajmniej 5 stron oraz terminie od 3 dni:*

  od 39 zł

  + 23% VAT za stronę**

  t.j. 48 zł brutto

 • Przy zamówieniu przynajmniej 5 stron oraz terminie od 3 dni:*

  od 49 zł

  + 23% VAT za stronę**

  t.j. 60 zł brutto

*Podane ceny dotyczą tłumaczeń przysięgłych z języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego, ukraińskiego na język polski i odwrotnie. Ceny za inne pary językowe omawiane są w zależności od zamówienia.

Ceny minimalne mają zastosowanie do zleceń realizowanych w trybie zwykłym, obejmujących co najmniej piętnaście stron. W przypadku pilnych zleceń lub zleceń obejmujących 1-4 strony ceny mogą być wyższe.

Oferujemy zniżkę przy zamówieniu powyżej 15 stron.

** Jedna strona tłumaczenia przysięgłego zawiera nie więcej niż 1125 znaków ze spacjami.

Teksty specjalistyczne liczymy po słowach lub po stronach rozliczeniowych (1800 znaków za spacjami). Ceny za teksty specjalistyczne omawiane są w zależności od zamówienia.

Cena za godzinę tłumaczenia ustnego już od 200 PLN + 23% VAT.

Ceny za inne pary językowe będą każdorazowo negocjowane w zależności od projektu.

Koszt przesyłki kurierskiej lub pocztowej nie jest uwzględniony i będzie ustalany w zależności od lokalizacji.

Powyższe ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu cywilnego.

Opinie naszych klientów

Katie Lee, manager w Ad World Company z Wietnamu, dla których wykonaliśmy tłumaczenie strony internetowej z j. angielskiego na j. polski dot. kryptowalut.

Bardzo profesjonalne tłumaczenia! Wszystkie tłumaczenia były rzetelne oraz punktualnie dostarczone. Gorąco polecam!

Vital Voices Global Partnership, międzynarodowa organizacja, której misją jest inwestowanie w kobiety o potencjale przywódczym w zakresie polityki, prawach człowieka oraz kompetencji gospodarczych.

Nasza organizacja, Vital Voices, bardzo poleca współpracę z Translators Family. Wymagaliśmy pilnego tłumaczenia ponad 60 000 słów z j. angielskiego na j. polski, które były potrzebne do sesji treningów w Warszawie. Translators Family wykazało się zaangażowaniem, punktualnością oraz spełniło wszelkie wymagania.

RowAnalytics Polska, firma analityczna

Translators Family regularnie dostarcza naszej firmie tłumaczenia przysięgłe. Nasza współpraca zawsze przebiega bezproblemowo, a tłumaczenia są dostarczane na czas.

Petralink Limited, Cypr, dostawca produktów o przeznaczeniu wojskowym.

Dotychczas Translators Family wykonało dla nas wiele tłumaczeń dokumentów firmowych, w tym ponad 100 stron tłumaczenia przysięgłego z j. angielskiego na j. polski. Tłumaczenie były wykonywane rzetelnie i były dostarczane na czas. Zdecydowanie będziemy kontynuować współpracę w przyszłości.

Delphi Powertrain jest to polski oddział międzynarodowej korporacji, która jest jednym z głównych producentów części dla przemysłu samochodowego.

Polecamy współpracę z biurem tłumaczeń Translators Family. Byliśmy zadowoleni z efektów tłumaczenia na 5000 stron z j. węgierskiego, angielskiego, niemieckiego na j. polski, ponieważ tłumaczenia były wykonane dokładnie oraz zachowano specjalistyczną terminologię. Chętnie będziemy kontynuować współpracę z Translators Family.

EF Education First jest światowym liderem edukacji międzynarodowej.

Gorąco polecamy usługi copywritingu oferowane przez Translators Family. Wysokojakościowe teksty napisane przez zespół Translators Family na naszą stronę internetową pomogły nam poszerzyć bazę naszych klientów. Początkowo zlecenie dotyczyło stworzenia 20 stron oryginalnych tekstów w j. polskim reklamujących nasze wyjazdy zagraniczne na studia, kursy oraz obozy. Byliśmy zadowoleni z efektów pracy Translators Family i chcielibyśmy z nimi pracować nad kolejnymi projektami.

4F to polska marka odzieży i akcesoriów sportowych, należąca do spółki OTCF.

Współpracę z Translators Family rozpoczęliśmy przy okazji Turnieju 4 Skoczni. Zespół Translators Family zapewnił tłumaczenia z j. polskiego na j. angielski relacji z przebiegu dni konkursowych na specjalnie powstałą stronę (4f4hills.pl). Wysyłane teksty wymagały przetłumaczenia na j. angielski jeszcze tego samego dnia, w którym powstał tekst źródłowy, zazwyczaj wieczorami oraz w okresie świątecznym. Pomimo nietypowego terminu oraz presji czasu, Translators Family punktualnie zapewniło tłumaczenia wysokiej jakości.

Anders Dyvik

Szybki I niezawodny serwis. Biuro w znalezieniu zarówno przez Internet, jak i na miejscu w Warszawie. Przyjaźnie i profesjonalnie. Polecam.

Monica Kelly

Bardzo się cieszę, że trafiłam na Translators Family i w ciągu ostatnich sześciu miesięcy korzystałam z ich usług wiele razy. To bardzo profesjonalny, miły  zespół,  który jest szybko dostępny przez e-maila lub telefon, dodatkowo ze świetną znajomością j. angielskiego. Wszystkie zlecone przeze mnie tłumaczenia były prawidłowo wycenione i punktualnie przygotowane, ale co najważniejsze, zespół jest bardzo pomocny, cierpliwy, a  także umiejętnie oraz szybko radzi sobie ze skomplikowanymi potrzebami. Naprawdę można powiedzieć, że ocalili mi życie i gorąco polecam ich usługi!

Elyssa Winzeler

Miałem sytuację awaryjną, która wymagała tłumaczenia przysięgłego na ostatnią chwilę, i Translators Family udało się je dostarczyć. Bardzo przyjaźnie i profesjonalnie za przyzwoitą cenę. Gorąco polecam!

Jose Carlos Oliveira

Bardzo profesjonalny zespół. Zwracałem się do nich więcej niż jeden raz i będę dalej z nimi współpracować. Gorąco polecam!

O naszym biurze tłumaczeń w Warszawie

 

biuro tłumaczeń w Warszawie

Nasz zespól menadżerów i korektorów w Warszawie

Translators Family to butikowe biuro tłumaczeń, które specjalizuje się w tłumaczeniach i lokalizacji w następujących językach: angielskim, francuskim, niemieckim, włoskim, hiszpańskim, polskim, rosyjskim, ukraińskim i innych językach europejskich.

 

Biuro zostało założone w 2006 r. przez Olega Semerikova  — profesjonalnego tłumacza. Od 2015 r. firma posiada biuro w Warszawie.

Translators Family oferuje tłumaczenia specjalistyczne (biznesowe, marketingowe i techniczne), a także liczne usługi powiązane, które mają na celu stworzenie kompletnego serwisu i zwiększenie wygody klientów. Usługi te obejmują DTP (przygotowanie do druku), lokalizację stron internetowych i oprogramowania, usługi SEO (pozycjonowanie), copywriting, transkreakcję, transkrypcję, przygotowywanie napisów i wiele innych.

Od początku wejścia na polski rynek oferujemy również tłumaczenia poświadczone (pisemne oraz ustne). 

Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i biznesowymi. 

Jeśli interesuje Cię tłumaczenie specjalistyczne i lokalizacja, odwiedź globalną stronę Translators Family.

Kiedy potrzebne są usługi tłumacza przysięgłego w Polsce?

Tłumaczenie poświadczone (powszechnie zwane „tłumaczeniem przysięgłym”) ma na celu uzyskanie „ekwiwalentu prawnego”, czyli gwarancji, że tłumaczenie dokumentu będzie miało taki sam skutek prawny jak dokument źródłowy.

Polska jest krajem, w którym obowiązuje dobrze uregulowany system dotyczący tłumaczeń poświadczonych. Polscy tłumacze mogą starać się o uzyskanie uprawnień nadawanych przez Ministra Sprawiedliwości, które upoważniają ich do wykonywania zawodu tłumacza przysięgłego.

 

Polskie organy nie uznają oficjalnych dokumentów, a uniwersytety nie przyjmą dyplomów z zagranicy, jeśli dokumenty te nie zostały przetłumaczone przez tłumacza przysięgłego. Tłumacze przysięgli w Polsce posiadają uprawnienia zbliżone do notariusza, jeśli chodzi o poświadczenie przetłumaczonego dokumentu przy pomocy własnego podpisu i pieczęci.

Skontaktuj się z nami już teraz —

przetłumacz i poświadcz swoje dokumenty w Polsce!

Warszawa, ul. Żurawia 26, lok. 10 (4 piętro)
Jesteśmy otwarci od 8 do 18

Request a Quote

This is a non-binding quote. All information submitted, including your name and email address, will be kept confidential and will not be shared with any third party. Read more in Privacy Policy

Please be advised that, in accordance with the binding EU General Data Protection Regulation (GDPR), Translators Family Sp. z o.o. processes your personal data based on Article 6, par. 1 (b), i.e. when processing is necessary for the performance of a contract to which the data subject is party, or in order to take necessary steps at the request of the data subject prior to entering into a contract. In this case, this refers to providing our quotation and translation services at your request.
The administrator of your personal data is Translators Family Sp. z o.o. with its office in Warsaw at ul. Żurawia 26 lok. 10, VAT no.: PL 525-261-14-21

×
Подать запрос

Данная оценка стоимости не влечет за собой юридических обязательств. Вся предоставленная информация, в том числе имя и адрес электронной почты, будет храниться в тайне и не будет передаваться третьим лицам. Подробнее читайте на странице политики конфиденциальности Privacy Policy

Мы хотим проинформировать, что, в соответствии с применяемыми положениями о защите персональных данных (GDPR), Translators Family sp. z o.o. обрабатывает ваши персональные данные согласно ст. 6 § 1 (b), то есть когда обработка необходима для выполнения контракта, заключенного с субъектом, чьи данные обрабатываются, или для принятия мер по запросу субъекта данных до заключения контракта. В случае нашей компании это относится к оценке или исполнению услуг перевода по вашему запросу.

Администратором персональных данных является Translators Family Sp. z o.o. с офисом в Варшаве на ул. Żurawia 26 lok. 10, НДС: 5252611421.

×
Zapytaj o wycenę

Wycena jest bezpłatna i niezobowiązująca. Wszystkie przesłane informacje, w tym imię i nazwisko oraz adres e-mail, będą traktowane jako dane poufne i nie będą udostępniane osobom trzecim. Czytaj więcej w Polityce Prywatności

Informujemy, że zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych (RODO) firma Translators Family Sp. z o.o. przetwarza dane osobowe na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO, tj. w celu niezbędnego przetwarzania danych osobowych w związku z realizacją umowy zawartej przez osobę, której przetwarzane dane dotyczą, lub podjęciem na jej wniosek określonych działań poprzedzających zawarcie umowy. W przypadku naszej firmy dotyczy to wyceny lub wykonania usług tłumaczeniowych zgodnie z Państwa zamówieniem.
Administratorem danych osobowych jest Translators Family Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Żurawia 26 lok. 10, NIP: 5252611421.

×
Оцінити вартість перекладу

Вся надана інформація, включаючи ваше ім'я та адресу електронної пошти, буде зберігатися в таємниці і не буде передаватися третім особам. Ознайомитися з деталями ви можете на сторінці Privacy Policy

Інформуєми, що згідно із чинними положеннями про захист персональних даних (GDPR), Translators Family sp. z o.o. обробляє ваші персональні дані відповідно до ст. 6 § 1 (b), тобто коли обробка необхідна для виконання контракту, укладеного з суб'єктом, чиї дані обробляються, або для вжиття заходів за запитом суб'єкта даних до укладення контракту. У випадку нашої компанії це відноситься до оцінки або виконання послуг перекладу за Вашим запитом.
Адміністратором персональних даних є Translators Family Sp. z o.o. з офісом у Варшаві на вул. Żurawia 26 lok. 10, ПДВ: 5252611421.

×
Request a Quote

This is a non-binding quote. All information submitted, including your name and email address, will be kept confidential and will not be shared with any third party. Read more in Privacy Policy

Please be advised that, in accordance with the binding EU General Data Protection Regulation (GDPR), Translators Family Sp. z o.o. processes your personal data based on Article 6, par. 1 (b), i.e. when processing is necessary for the performance of a contract to which the data subject is party, or in order to take necessary steps at the request of the data subject prior to entering into a contract. In this case, this refers to providing our quotation and translation services at your request.
The administrator of your personal data is Translators Family Sp. z o.o. with its office in Warsaw at ul. Żurawia 26 lok. 10, VAT no.: PL 525-261-14-21

×
Request a Quote

This is a non-binding quote. All information submitted, including your name and email address, will be kept confidential and will not be shared with any third party. Read more in Privacy Policy

Please be advised that, in accordance with the binding EU General Data Protection Regulation (GDPR), Translators Family Sp. z o.o. processes your personal data based on Article 6, par. 1 (b), i.e. when processing is necessary for the performance of a contract to which the data subject is party, or in order to take necessary steps at the request of the data subject prior to entering into a contract. In this case, this refers to providing our quotation and translation services at your request.
The administrator of your personal data is Translators Family Sp. z o.o. with its office in Warsaw at ul. Żurawia 26 lok. 10, VAT no.: PL 525-261-14-21

×
Request a Quote

This is a non-binding quote. All information submitted, including your name and email address, will be kept confidential and will not be shared with any third party. Read more in Privacy Policy

Please be advised that, in accordance with the binding EU General Data Protection Regulation (GDPR), Translators Family Sp. z o.o. processes your personal data based on Article 6, par. 1 (b), i.e. when processing is necessary for the performance of a contract to which the data subject is party, or in order to take necessary steps at the request of the data subject prior to entering into a contract. In this case, this refers to providing our quotation and translation services at your request.
The administrator of your personal data is Translators Family Sp. z o.o. with its office in Warsaw at ul. Żurawia 26 lok. 10, VAT no.: PL 525-261-14-21

×