Usługi tłumaczeniowe dla Twojej firmy

Usługi tłumaczeniowe dla Twojej firmy

Szukasz rzetelnego biura tłumaczeń w Warszawie?

Korzystając z usług Translators Family zyskujesz:

• tłumaczenia oraz lokalizację materiałów biznesowych, prawnych/prawniczych, marketingowych i technicznych ze wszystkich głównych języków na języki: polski, rosyjski, ukraiński, angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, węgierski, niderlandzki, słowacki, arabski i portugalski oraz inne języki na zamówienie,

• możliwość podbicia rynków zagranicznych poprzez zdobywanie nowych klientów i partnerów za pomocą odpowiedniej komunikacji,

• szybką realizację procedur prawnych i bankowych w Polsce i Europie dzięki naszym rzetelnym tłumaczeniom poświadczonym oraz prawniczym,

• najwyższą jakość w najlepszej cenie dzięki naszym korzystnym stawkom oraz rygorystycznemu procesowi zapewnienia jakości,

• opiekę koordynatora projektów odpowiedzialnego za zlecenie, dostępnego w godzinach Twojej pracy.

Nasze rozwiązania dla Twojego biznesu:

Tłumaczenia specjalistyczne (biznesowe, marketingowe, techniczne, prawne/prawnicze, finansowe, medyczne)

Tłumaczenia poświadczone (wykonywane przez tłumaczy przysięgłych)  dokumentów urzędowych/firmowych

Tłumaczenia ustne na terenie Polski (na spotkaniu, konferencji, u notariusza, itp.)

Weryfikacja oraz audyt wykonanego wcześniej tłumaczenia

Przygotowanie tekstów do druku (Desktop Publishing)

Transkreacja i tłumaczenie reklam.

Copywriting.

Wielojęzyczne SEO (search engine optimization)

NASI KLIENCI

Jakie są stawki za usługi tłumaczeniowe w Polsce?

 • na
 • Tłumaczenie poświadczone:
  od 55 zł za stronę tłumaczenia poświadczonego*
 • Tłumaczenie specjalistyczne (biznesowe, marketingowe, techniczne, prawne/prawnicze):
  od 22 zł za 100 słów tekstu źródłowego**
 • Tłumaczenie ustne (konsekutywne, symultaniczne, poświadczone):
  od 250 zł za godzinę***
 • Inne usługi (np. DTP, SEO, consulting) :
  od 100 zł za godzinę****
 • Zapytaj o wycenę
 • na
 • Tłumaczenie poświadczone:
  od 70 zł za stronę tłumaczenia poświadczonego*
 • Tłumaczenie specjalistyczne (biznesowe, marketingowe, techniczne, prawne/prawnicze):
  od 30 zł za 100 słów tekstu źródłowego**
 • Tłumaczenie ustne (konsekutywne, symultaniczne, poświadczone):
  od 250 zł za godzinę***
 • Inne usługi (np. DTP, SEO, consulting) :
  od 100 zł za godzinę****
 • Zapytaj o wycenę
 • Inne
  pary
  językowe
 • Tłumaczenie poświadczone:
  od 85 zł za stronę tłumaczenia poświadczonego*
 • Tłumaczenie specjalistyczne (biznesowe, marketingowe, techniczne, prawne/prawnicze):
  od 34 zł za 100 słów tekstu źródłowego**
 • Tłumaczenie ustne (konsekutywne, symultaniczne, poświadczone):
  od 250 zł za godzinę***
 • Inne usługi (np. DTP, SEO, consulting) :
  od 150 zł za godzinę****
 • Zapytaj o wycenę

Akceptowane formy płatności: Przelew bankowy w PLN, EUR, USD, GBP/PayPal

Podane powyżej ceny minimalne obowiązują w przypadku tłumaczeń tekstów zawierających powyżej 15 stron, które nie wymagają pilnej realizacji.

 

Wszystkie ceny podane na niniejszej stronie są cenami netto. W przypadku opłat dokonywanych przez firmy zarejestrowane w Polsce lub osoby indywidualne do ceny dodawany jest podatek VAT równy 23% kwoty netto. Naliczanie podatku VAT nie dotyczy firm zagranicznych.

 

*Jedna strona tłumaczenia poświadczonego zawiera 1125 znaków wraz ze spacjami. Cena wyliczana jest na podstawie liczby znaków tekstu docelowego, tj. przetłumaczonego. Cena jest uzależniona od pary językowej, rodzaju, pilności i stopnia skomplikowania formatowania tekstu oraz innych czynników.

 

**Cena tłumaczenia specjalistycznego (np. biznesowego, prawnego/prawniczego, marketingowego, medycznego, technicznego itp.) jest wyliczana na podstawie liczby słów tekstu źródłowego. Ostateczna cena jest jednak zależna od danego zlecenia.

 

***Koszt tłumaczenia ustnego wyliczany jest godzinowo. Każda rozpoczęta godzina tłumaczenia liczona jest jako pełna godzina. Tłumaczenia ustne na konferencjach, spotkaniach biznesowych oraz wydarzeniach poza Warszawą wyliczane są na podstawie bloków tłumaczeniowych, trwających ok. 3-4 godzin.

**** Inne usługi lingwistyczne to m.in. DTP, wielojęzykowe SEO, audyt tłumaczeń itp.

Powyższe ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu cywilnego.

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Katie Lee, manager w Ad World Company z Wietnamu, dla których wykonaliśmy tłumaczenie strony internetowej z j. angielskiego na j. polski dot. kryptowalut.

Bardzo profesjonalne tłumaczenia! Wszystkie tłumaczenia były rzetelne oraz punktualnie dostarczone. Gorąco polecam!

Vital Voices Global Partnership, międzynarodowa organizacja, której misją jest inwestowanie w kobiety o potencjale przywódczym w zakresie polityki, prawach człowieka oraz kompetencji gospodarczych.

Nasza organizacja, Vital Voices, bardzo poleca współpracę z Translators Family. Wymagaliśmy pilnego tłumaczenia ponad 60 000 słów z j. angielskiego na j. polski, które były potrzebne do sesji treningów w Warszawie. Translators Family wykazało się zaangażowaniem, punktualnością oraz spełniło wszelkie wymagania.

RowAnalytics Polska, firma analityczna

Translators Family regularnie dostarcza naszej firmie tłumaczenia przysięgłe. Nasza współpraca zawsze przebiega bezproblemowo, a tłumaczenia są dostarczane na czas.

Petralink Limited, Cypr, dostawca produktów o przeznaczeniu wojskowym.

Dotychczas Translators Family wykonało dla nas wiele tłumaczeń dokumentów firmowych, w tym ponad 100 stron tłumaczenia przysięgłego z j. angielskiego na j. polski. Tłumaczenie były wykonywane rzetelnie i były dostarczane na czas. Zdecydowanie będziemy kontynuować współpracę w przyszłości.

Delphi Powertrain jest to polski oddział międzynarodowej korporacji, która jest jednym z głównych producentów części dla przemysłu samochodowego.

Polecamy współpracę z biurem tłumaczeń Translators Family. Byliśmy zadowoleni z efektów tłumaczenia na 5000 stron z j. węgierskiego, angielskiego, niemieckiego na j. polski, ponieważ tłumaczenia były wykonane dokładnie oraz zachowano specjalistyczną terminologię. Chętnie będziemy kontynuować współpracę z Translators Family.

EF Education First jest światowym liderem edukacji międzynarodowej.

Gorąco polecamy usługi copywritingu oferowane przez Translators Family. Wysokojakościowe teksty napisane przez zespół Translators Family na naszą stronę internetową pomogły nam poszerzyć bazę naszych klientów. Początkowo zlecenie dotyczyło stworzenia 20 stron oryginalnych tekstów w j. polskim reklamujących nasze wyjazdy zagraniczne na studia, kursy oraz obozy. Byliśmy zadowoleni z efektów pracy Translators Family i chcielibyśmy z nimi pracować nad kolejnymi projektami.

4F to polska marka odzieży i akcesoriów sportowych, należąca do spółki OTCF.

Współpracę z Translators Family rozpoczęliśmy przy okazji Turnieju 4 Skoczni. Zespół Translators Family zapewnił tłumaczenia z j. polskiego na j. angielski relacji z przebiegu dni konkursowych na specjalnie powstałą stronę (4f4hills.pl). Wysyłane teksty wymagały przetłumaczenia na j. angielski jeszcze tego samego dnia, w którym powstał tekst źródłowy, zazwyczaj wieczorami oraz w okresie świątecznym. Pomimo nietypowego terminu oraz presji czasu, Translators Family punktualnie zapewniło tłumaczenia wysokiej jakości.

O NAS

Translators Family jest profesjonalnym biurem tłumaczeń z wieloletnim doświadczeniem.

Od 2006 roku jako zespół tłumaczy i od 2015 jako biuro z sukcesem zajmujemy się projektami tłumaczeniowymi z różnych dziedzin biznesu, edukacji, inżynierii, IT, marketingu, motoryzacji, polityki i wielu innych.

Aby zapewnić najwyższą jakość naszych usług, wszystkie wykonywane przez nas tłumaczenia poddawane są dwustopniowe korekcie lub, w przypadku bardziej wymagających projektów, wielostopniowemu procesowi zapewnienia jakości.

Z Translators Family możesz być pewny swojego dostawcy tłumaczeń, transkreacji oraz lokalizacji w Polsce.

Nasz zespół tworzy ponad 500 zaufanych i rzetelnych tłumaczy z całego świata. Przed rozpoczęciem pracy dla Translators Family każdy z tłumaczy przechodzi test oraz sprawdzenie umiejętności.

Dzięki wykorzystaniu narzędzi CAT, które automatyzują pracę tłumaczy, oferujemy do 80% zniżki za powtarzające się słowa.

Z nami nie musisz się martwić o zlecenia na wczoraj. Nasz zespół jest w stanie dostarczyć ok. 10.000 słów/40 stron dziennie gotowego do publikacji tłumaczenia.

Skontaktuj się z nami już dziś i sprawdź, jak możemy wspomóc Twój biznes w Polsce i na świecie!

Request a Quote

This is a non-binding quote. All information submitted, including your name and email address, will be kept confidential and will not be shared with any third party. Read more in Privacy Policy

Please be advised that, in accordance with the binding EU General Data Protection Regulation (GDPR), Translators Family Sp. z o.o. processes your personal data based on Article 6, par. 1 (b), i.e. when processing is necessary for the performance of a contract to which the data subject is party, or in order to take necessary steps at the request of the data subject prior to entering into a contract. In this case, this refers to providing our quotation and translation services at your request.
The administrator of your personal data is Translators Family Sp. z o.o. with its office in Warsaw at ul. Żurawia 26 lok. 10, VAT no.: PL 525-261-14-21

×
Подать запрос
×
Zapytaj o wycenę

Wycena jest bezpłatna i niezobowiązująca. Wszystkie przesłane informacje, w tym imię i nazwisko oraz adres e-mail, będą traktowane jako dane poufne i nie będą udostępniane osobom trzecim. Czytaj więcej w Polityce Prywatności

Informujemy, że zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych (RODO) firma Translators Family Sp. z o.o. przetwarza dane osobowe na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO, tj. w celu niezbędnego przetwarzania danych osobowych w związku z realizacją umowy zawartej przez osobę, której przetwarzane dane dotyczą, lub podjęciem na jej wniosek określonych działań poprzedzających zawarcie umowy. W przypadku naszej firmy dotyczy to wyceny lub wykonania usług tłumaczeniowych zgodnie z Państwa zamówieniem.
Administratorem danych osobowych jest Translators Family Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Żurawia 26 lok. 10, NIP: 5252611421.

×
Оцінити вартість перекладу

Вся надана інформація, включаючи ваше ім'я та адресу електронної пошти, буде зберігатися в таємниці і не буде передаватися третім особам. Ознайомитися з деталями ви можете на сторінці Privacy Policy

Інформуєми, що згідно із чинними положеннями про захист персональних даних (GDPR), Translators Family sp. z o.o. обробляє ваші персональні дані відповідно до ст. 6 § 1 (b), тобто коли обробка необхідна для виконання контракту, укладеного з суб'єктом, чиї дані обробляються, або для вжиття заходів за запитом суб'єкта даних до укладення контракту. У випадку нашої компанії це відноситься до оцінки або виконання послуг перекладу за Вашим запитом.
Адміністратором персональних даних є Translators Family Sp. z o.o. з офісом у Варшаві на вул. Żurawia 26 lok. 10, ПДВ: 5252611421.

×
Request a Quote

This is a non-binding quote. All information submitted, including your name and email address, will be kept confidential and will not be shared with any third party. Read more in Privacy Policy

Please be advised that, in accordance with the binding EU General Data Protection Regulation (GDPR), Translators Family Sp. z o.o. processes your personal data based on Article 6, par. 1 (b), i.e. when processing is necessary for the performance of a contract to which the data subject is party, or in order to take necessary steps at the request of the data subject prior to entering into a contract. In this case, this refers to providing our quotation and translation services at your request.
The administrator of your personal data is Translators Family Sp. z o.o. with its office in Warsaw at ul. Żurawia 26 lok. 10, VAT no.: PL 525-261-14-21

×
Request a Quote

This is a non-binding quote. All information submitted, including your name and email address, will be kept confidential and will not be shared with any third party. Read more in Privacy Policy

Please be advised that, in accordance with the binding EU General Data Protection Regulation (GDPR), Translators Family Sp. z o.o. processes your personal data based on Article 6, par. 1 (b), i.e. when processing is necessary for the performance of a contract to which the data subject is party, or in order to take necessary steps at the request of the data subject prior to entering into a contract. In this case, this refers to providing our quotation and translation services at your request.
The administrator of your personal data is Translators Family Sp. z o.o. with its office in Warsaw at ul. Żurawia 26 lok. 10, VAT no.: PL 525-261-14-21

×
Request a Quote

This is a non-binding quote. All information submitted, including your name and email address, will be kept confidential and will not be shared with any third party. Read more in Privacy Policy

Please be advised that, in accordance with the binding EU General Data Protection Regulation (GDPR), Translators Family Sp. z o.o. processes your personal data based on Article 6, par. 1 (b), i.e. when processing is necessary for the performance of a contract to which the data subject is party, or in order to take necessary steps at the request of the data subject prior to entering into a contract. In this case, this refers to providing our quotation and translation services at your request.
The administrator of your personal data is Translators Family Sp. z o.o. with its office in Warsaw at ul. Żurawia 26 lok. 10, VAT no.: PL 525-261-14-21

×
Our office work during Coronavirus outbreak

Dear clients and partners! We would like to inform you that due to the current situation with the Coronavirus outbreak, we will work remotely from home. We will accept your translation requests by email and phone as usual from 9 am till 5 pm CET and deliver you the same top-quality services as earlier.

The health of our employees is of utmost importance, that’s why our office in Warsaw will be closed for visitors from March 16 till further notice. You can still order sworn translation by email, however, we will be able to send you only scans of the translation to your email. It will be possible to pick up hard copies only after the cancellation of quarantine in Poland. We can also send the sworn translation by post.
The situation does not affect specialized translations which do not require hard copies.
On-site interpreting services will not be available in Poland. However, you can always use the remote interpreting via phone, Skype or any other messengers.
Let’s say healthy!

×
Tymczasowa praca zdalna podczas pandemii COVID-19

Drodzy Klienci i Partnerzy!
Chcielibyśmy poinformować, że w związku z obecną sytuacją związaną z epidemią koronawirusa będziemy pracować zdalnie. Będziemy odpowiadać na wszystkie wiadomości i przyjmować zlecenia złożone telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej w normalnych godzinach pracy biura, tj. od 9:00 do 17:00, i niezmiennie będziemy zapewniać Państwu tłumaczenia najwyższej jakości.
Zdrowie naszych pracowników jest dla nas niezwykle ważne, dlatego nasze biuro w Warszawie będzie nieczynne od 16 marca do odwołania. Nadal istnieje możliwość złożenia zamówienia na tłumaczenia poświadczone za pośrednictwem poczty elektronicznej, ale przez jakiś czas będą je Państwo otrzymywać wyłącznie w formie skanu.
Odbiór wersji papierowych będzie możliwy po zakończeniu kwarantanny i zniesieniu stanu zagrożenia epidemicznego w Polsce. Istnieje również możliwość wysłania tłumaczenia poświadczonego pocztą.
Ta sytuacja nie ma oczywiście wpływu na tłumaczenia zwykłe, które nie wymagają wersji papierowej.
Tłumaczenia ustne, które wymagają obecności tłumacza na miejscu, nie będą się odbywały. Mogą Państwo jednak zamówić tłumaczenie ustne przez telefon, Skype’a i inne komunikatory.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności i życzymy zdrowia!

×
Работа нашего офиса во время пандемии коронавируса

Уважаемые клиенты и партнеры! Хотим вас проинформировать, что в связи с угрозой распространения коронавируса, мы будем временно работать удаленно на дому. Мы будем принимать заявки на перевод как обычно на эл. почту и по телефону с 9 утра до 5 вечера по варшавскому времени и предоставлять услуги перевода такого же высокого качества как и раньше.

Здоровье наших работников превыше всего, поэтому наш офис в Варшаве будет закрыт для посетителей с 16 марта до дальнейшего уведомления. Вы можете все также заказывать присяжный перевод по эл. почте, но мы будет отправлять вам только скан. Забрать распечатанный перевод с печатью и подписью возможно только после отмены карантина в Польше. Также есть возможность отправления присяжного перевода почтой.
Данная ситуация никак не сказывается на специализированных переводах, которые могут быть высланы через Интернет.
Не будет возможности предоставления устного перевода с физическим присутствием переводчика в Польше. Тем не менее, вы всегда можете заказать устный перевод в дистанционном режиме, который будет осуществляться по телефону, скайпу и другим мессенджерам.
Желаем всем здоровья!

×
Call Now Button